Movies
Ratings
438
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
The Hidden FaceRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
HummingRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 2.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Typhoon ClubRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
What Does That Nature Say to YouRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
5 to 7Rated ★ 3.0
Love Is in the AirRated ★ 3.0