Series
Ratings
96
Alice in BorderlandRated ★ 5.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
New Recruit Season 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 5.0
Solo LevelingRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Ozark Season 4 Part 2Rated ★ 5.0
Ozark Season 4 Part 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0