Movies
Ratings
18
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.0