Movies
Ratings
636
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
HoppersRated ★ 3.0
Taipei StoryRated ★ 3.5
Slide Strum MuteRated ★ 1.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
Take Care of My CatRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 2.0
Yi YiRated ★ 5.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 2.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.0