Series
Ratings
155
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
The King of PigsRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Welcome to Demon-School, Iruma-kun Season 2Rated ★ 5.0
Welcome to Demon-School, Iruma-kunRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0