Movies
Ratings
107
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
The LureRated ★ 3.5
Door LockRated ★ 3.0
HostelRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
The Green InfernoRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.5
DisenchantedRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Dead SilenceRated ★ 3.0
Child's Play 3Rated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 4.0
Child's Play 2Rated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 3.0