Series
Ratings
11- 1리터의 눈물Rated ★ 2.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
EntertainerRated ★ 1.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 0.5
From Five To NineRated ★ 0.5
PianoRated ★ 1.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 1.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 1.5
GoblinRated ★ 4.5