Movies
Ratings
1850
The Voice of Hind RajabRated ★ 3.5
BTS: THE RETURNRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 2.0
Wendy And LucyRated ★ 3.5
El SurRated ★ 4.0
Typhoon ClubRated ★ 3.5
Cloud, EncoreRated ★ 4.0
Gravity of the TeaRated ★ 3.5
The FriendsRated ★ 3.5
Love HotelRated ★ 3.5
HahahaRated ★ 4.5
Coffee and CigarettesRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Flowers of ShanghaiRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 5.0
Asako I & IIRated ★ 4.0
NakedRated ★ 3.5- An Urban Allegory / It’s Not MeRated ★ 4.5