Movies
Ratings
884
FerrariRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 3.5
Project SilenceRated ★ 1.5
Hot BloodedRated ★ 2.5
UgliesRated ★ 2.5
Rebel RidgeRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
RansomedRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Under ParisRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
My Happy MarriageRated ★ 2.5
Captain PhillipsRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
My Name is Loh KiwanRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0