Movies
Ratings
1430
Castle in the SkyRated ★ 3.5
The AviatorRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.0
Train DreamsRated ★ 3.5
War MachineRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5- HumintRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.0
The RIPRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Homeward BoundRated ★ 3.0
100 MetersRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The NegotiatorRated ★ 4.5
MantisRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 3.0