Movies
Ratings
558
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
DriveRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 5.0
MinariRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
DownfallRated ★ 5.0
Bitch on the BeachRated ★ 4.5
The Beatles: Eight Days a Week - The Touring YearsRated ★ 4.0
Love Jo. Right Now.Rated ★ 4.5
DetachmentRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.5
A Street Cat Named BobRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 4.5