Movies
Ratings
671
Blue ValentineRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5- HumintRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 1.5- You Will Die After Six HoursRated ★ 1.5
Hijack 1971Rated ★ 2.5
Back in ActionRated ★ 2.5
Mission: CrossRated ★ 2.5