Series
Ratings
27
Boyfriend on DemandRated ★ 2.0
Long VacationRated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
UzumakiRated ★ 3.0
NEW OLD BOYRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Strangers From HellRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 2.0
My Hero AcademiaRated ★ 0.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Tastefully YoursRated ★ 1.0
The HeirsRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Empress KiRated ★ 4.0