Movies
Ratings
93
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Karaoke CraziesRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 5.0
ResistanceRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5- HeroRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0