Series
Ratings
30
Blue LockRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Alternate World PharmacyRated ★ 3.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 3.5
Yowamushi PedalRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.0- Squid Girl!?Rated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
Ace of the DiamondRated ★ 4.0- Ace of Diamond: Second SeasonRated ★ 4.0
Ace of Diamond Act IIRated ★ 3.5
D-DayRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Shugo Chara!Rated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0