Series
Ratings
47
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
The First FrostRated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 3.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Law SchoolRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 3.0
Hidden LoveRated ★ 3.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Hymn of DeathRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Law and The CityRated ★ 3.0