Movies
Ratings
650
Two ProsecutorsRated ★ 4.0- Whispering WaterRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
HoppersRated ★ 4.0
Die, My LoveRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 5.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.5
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Your LetterRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
100 MetersRated ★ 3.5
Train DreamsRated ★ 4.0
12th Assistant DeaconRated ★ 3.0
AmsterdamRated ★ 3.0
The Life of ChuckRated ★ 3.5