Series
Ratings
43
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.5
Inspector KooRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0