Series
Ratings
24
Gossip GirlRated ★ 2.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
Friends Season 3Rated ★ 3.5
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 4.0