Movies
Ratings
56
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.5
HamnetRated ★ 4.0- HumintRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
SiratRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 2.5