Movies
Ratings
80
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
DittoRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 2.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.0
SoulRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5