Series
Ratings
19
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Addicted HeroinRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5