Movies
Ratings
496
ArrivalRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 4.0- The LetterRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 3.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
Asako I & IIRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 5.0