Titles you rated
HappinessRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.5
Earth ArcadeRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5