Series
Ratings
320
My NameRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Alchemy of SoulsRated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 1.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.5- Good PartnerRated ★ 3.0
- The FrogRated ★ 3.5
- JeongnyeonRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0