Movies
Ratings
499
SinnersRated ★ 4.0
ThrashRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
Caught StealingRated ★ 3.0
BluebeardRated ★ 2.5
Send HelpRated ★ 3.5- HumintRated ★ 2.0
The People UpstairsRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
War MachineRated ★ 3.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Kinds of KindnessRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.0