Titles you rated
Sonny BoyRated ★ 4.0
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 2.0
The Elusive SamuraiRated ★ 3.5- Macross PlusRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
EuphoriaRated ★ 4.0- EuphoriaRated ★ 4.0
86Rated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
DororoRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- Plastic MemoriesRated ★ 3.0
Vivy -Fluorite Eye's Song-Rated ★ 3.5- BLAME!Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0