Movies
Ratings
263
AladdinRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 3.0
CarolRated ★ 5.0
The InternRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
While We're YoungRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0