Movies
Ratings
105
Princess MononokeRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Wuthering HeightsRated ★ 3.0
SurrogatesRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 4.5
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 3.0
ConfessionsRated ★ 3.5
ChawRated ★ 2.5
KnowingRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 2.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0