Movies
Ratings
197
The ShamelessRated ★ 2.5
The GiverRated ★ 4.0
Google and the World BrainRated ★ 4.0- Our FamilyRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
Coast ModernRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Rachel Getting MarriedRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 2.5
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 2.5
New York StoriesRated ★ 4.0