Movies
Ratings
90
Begin AgainRated ★ 4.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.5
Love On-AirRated ★ 4.0
HeartbeatRated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 5.0
DerangedRated ★ 2.0
All About My WifeRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
PunchRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0