Movies
Ratings
122
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 4.5
30 Days of NightRated ★ 5.0
Everybody Has SecretsRated ★ 2.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
NoahRated ★ 2.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.5
Dachimawa LeeRated ★ 5.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 1.5
Death ProofRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.0
RinguRated ★ 3.0
The Taste of MoneyRated ★ 2.5
April StoryRated ★ 3.0
Whispering CorridorsRated ★ 3.5
Basic InstinctRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.0
Alien: ResurrectionRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5