Series
Ratings
92
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
RiverdaleRated ★ 3.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 1.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 4.0
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 0.5
OutlanderRated ★ 2.0
SupergirlRated ★ 1.0
The FlashRated ★ 1.0- ShamelessRated ★ 4.5
- ShamelessRated ★ 4.5
The CrownRated ★ 2.0- ShamelessRated ★ 4.5
- ShamelessRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 4.0