Movies
Ratings
202
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 1.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
RampageRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0