Movies
Ratings
242
CodaRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
HerbRated ★ 2.0
My Tutor FriendRated ★ 3.5
AntiqueRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
HulkRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 3.0
There's Something About MaryRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.0
The Skin I Live InRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0