Movies
Ratings
52
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.0
The Big BlueRated ★ 5.0
The Suicide ShopRated ★ 5.0
Rear WindowRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
DumboRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Marie AntoinetteRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
The StingRated ★ 4.0
An EducationRated ★ 2.0
PapillonRated ★ 4.0
A Single ManRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
La Vie en RoseRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0