Movies
Ratings
1187
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 3.5
100 MetersRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 4.0
JulesRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
KajillionaireRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.5