Series
Ratings
15
To the Beautiful YouRated ★ 1.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0