Movies
Ratings
227
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
Eagle EyeRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 2.0
ThorRated ★ 2.0
In TimeRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0