Series
Ratings
126
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 2.0
Killing EveRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Save MeRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5