Movies
Ratings
747
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
The Family ManRated ★ 5.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
Il MareRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
SerendipityRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 4.5