Movies
Ratings
196
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
LoganRated ★ 5.0
Ice Age: Collision CourseRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Tangled Ever AfterRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.0