Movies
Ratings
108
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
ContagionRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 3.0
1917Rated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5