Movies
Ratings
182
28 Days LaterRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5- Sex Is Zero 2Rated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 4.5
My Brilliant LifeRated ★ 5.0
Petty RomanceRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0