Series
Ratings
113
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 10Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 6Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 4Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 8Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 3.0
Yellow BootsRated ★ 4.0
Shining RomanceRated ★ 3.5
One Well-Raised DaughterRated ★ 3.5
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 3.0