Series
Ratings
62
You and Everything ElseRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5