Titles you rated
VenomRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0