Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Scarlet InnocenceRated ★ 4.0
The InterviewRated ★ 0.5
Pearl HarborRated ★ 4.5
In Another CountryRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
August RushRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Sweet SixteenRated ★ 5.0
It's a Free World...Rated ★ 4.0
The Angels ShareRated ★ 4.5
The TruckRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 1.0
All About My WifeRated ★ 3.5