Movies
Ratings
714
BallerinaRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
The ChildeRated ★ 3.5
Kingdom 3: The Flame of FateRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0