Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 3.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 0.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 1.5